SPOTKANIE Z PANEM PIOTREM CIESZEWSKIM

Powiększ obrazpan Piotr Cieszewski

Każdy człowiek w swoim życiu ma jakąś górę do pokonania. Chce osiągnąć jakiś cel, zdać egzamin, rozwiązać problem, odnieść sukces. W tym, jak zdobyć swój Mount Everest, może Wam pomóc inspirujące spotkanie z panem Piotrem Cieszewskim. O tym jak, gdzie, kiedy i dlaczego przeczytacie poniżej…

W bieżącym semestrze w Bibliotece Szkolnej realizowany jest projekt „Czytamy i dyskutujemy… o ważnych dla nastolatków sprawach” we współpracy i finansowany przez Fundację Civis Polonus. Pisałam o nim w poście z 15 marca 2023 r., który znajdziecie w aktualnościach. W ramach realizacji projektu na początku semestru zostały przeprowadzone ankiety wśród uczniów, z których wynika, że najważniejszymi tematami i pytaniami, które nurtują naszą młodzież jest przyszłość, wybór drogi życiowej, relacje międzyludzkie, samoakceptacja i odniesienie sukcesu w życiu. W realizację projektu zaangażowali się uczniowie z klasy 1A: Natalia Szymczak, Natalia Przybylska, Tosia Wypych, Ida Borawska, Ania Jurewicz, Bartek Rajewski, Maks Gąszczak, Bruno Campbell, Antoni Gładysz i Paweł Mrozek. Na podstawie wyników ankiety zdecydowali się zaprosić pana Piotra Cieszewskiego, aby na przykładzie swojej drogi zawodowej i doświadczeń opowiedział młodzieży o roli motywacji i o tym, co jest potrzebne, aby realizować swoje cele w życiu i odnieść sukces.

Pan Piotr Cieszewski przez 10 lat pełnił funkcję dyrektora oddziałów w korporacji budowlanej Skanska i kierował dużymi projektami budowlanymi, jak np. budową obwodnicy. Był także ekspertem w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Obecnie jest trenerem przywództwa i wykładowcą na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, Politechnice Białostockiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a także prowadzi szkolenia w firmach i urzędach. Jest zdobywcą Mount Everestu, maratończykiem i taternikiem z zamiłowania. Pełni także rolę Ambasadora Szlachetnej Paczki oraz Fundacji Ronalda McDonalda.

Doświadczenia, które zyskał podczas pracy w korporacji, osiągnięcia i doświadczenia w zdobywaniu górskich szczytów, w tym Mount Everestu oraz umiejętność przekazu sprawią, że spotkanie z nim będzie na pewno interesujące i inspirujące dla Was.

Więcej informacji o naszym gościu znajdziecie tutaj:

www.piotrcieszewski.com

„Obawa przed przegraną doprowadzi cię na szczyt” – materiał TVN24

www.tvn24.pl

www.national-geographic.pl

www.zyciepisanegorami.pl

Pan Piotr Cieszewski spotka się z młodzieżą klas 1A,1F, 2C i 3A w piątek 26 maja 2023 r. o godz. 11.00 w auli. 

Serdecznie zapraszamy!