PEŁNA NAZWA

RSPO: 16429

DOKUMENTY SZKOLNE

Statut CXIX LO.pdf

Program wychowawczo – profilaktyczny 2021/2022 (pdf)

CXIX LO Kuronia – Bezpieczna szkoła.pdf

Informacja o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.pdf

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.pdf

RODO

Admistratorem danych osobowych przetwarzanych w CXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Jacka Kuronia w Warszawie jest CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia w Warszawie reprezentowane
przez Dyrektor Teresę Wesołowską. Kontakt – telefon: 22 – 620 11 41; e-mail: sekretariat@zlota58.edu.pl

Pytania dotyczące sposobu przetwarzania danych osobowych w zakresie działania CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie należy kierować do Inspektora Ochrony Danych w CXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Jacka Kuronia w Warszawie.

Inspektorem Ochrony Danych w CXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Jacka Kuronia w Warszawie
jest Bogdan Santorek. Kontakt – telefon: 22-2775664; e-mail: iod@dbfo-wola.waw.pl

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych), umieszczamy następujące dokumenty/klauzule, z prośbą o zapoznanie się z nimi:

Informacja o klauzulach.pdf

1. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych rodzica/opiekuna prawnego. CXIX Liceum Ogólnokształcące im. J. Kuronia w Warszawie (PDF, 199 KB)

2. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych ucznia niepełnoletniego. CXIX Liceum Ogólnokształcące im. J. Kuronia w Warszawie (PDF, 194 KB)

2a. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych_ uczeń pełnoletni. CXIX Liceum Ogólnokształcące im. J. Kuronia w Warszawie (PDF, 211 KB)

3. Klauzula wizerunek ucznia niepełnoletniego. CXIX Liceum Ogólnokształcące im. J. Kuronia w Warszawie (DOCX, 43 KB)

3a. Klauzula wizerunek uczeń pełnoletni. CXIX Liceum Ogólnokształcące im. J. Kuronia w Warszawie (DOCX, 20 KB)

4. Klauzula monitoring CXIX Liceum Ogólnoksztalcące im. Jacka Kuronia w Warszawie (PDF, 203 KB)