FESTIWAL EDUKACJI I NAUKI W KURONIU

Powiększ obraz

28 lutego 2024 roku nasze liceum będzie gościć uczestników FESTIWALU EDUKACJI I NAUKI MYCAS9, informacje o festiwalu poniżej oraz pod linkiem Informacje o Festiwalu Nauki MYCAS9

Informacja o Festiwalu Edukacji i Nauki w naszej szkole
Przebieg Festiwalu Edukacji i Nauki w naszej szkole
Informacja o Festiwalu Edukacji i Nauki w naszej szkole
Przebieg Festiwalu Edukacji i Nauki w naszej szkole

Tekst alternatywny – Opis infografiki

FESTIWAL EDUKACJI I NAUKI MYCAS9

28 lutego 2024 r. w CXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Jacka Kuronia w Warszawie odbędzie się Festiwal Edukacji i Nauki MYCAS9 – Zaraź się pasją.

Szukasz miejsca na rozwój?

Zostań prelegentem II edycji FEIN!

28 lutego 2024 r. odbędzie się konferencja naukowa, na której możesz zaprezentować 10 minutowy odczyt w tematyce nauk ścisłych. Zapraszamy wszystkich licealistów i uczniów technikum, którzy chcieliby uczestniczyć w wydarzeniu. Na zgłoszenia odczytów czekamy do 20 lutego 2024 r.

Przebieg wydarzenia:

Festiwal odbędzie się w liceum Kuronia w Warszawie.

Podczas Festiwalu licealiści z całej Polski zaprezentują 10-minutowe odczyty w tematyce nauk ścisłych.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z organizacją młodzieżową W przerwie.