INFORMACJE

GODZINA DOSTĘPNOŚCI

Poniżej znajdą Państwo godziny dostępności nauczycieli CXIX Liceum Ogólnokształcącego im. Jacka Kuronia w Warszawie dla Uczniów i Rodziców, które obowiązują od 14 marca 2023 r.

Godzina dostępności – aktualizacja 14.03.2023 r. (PDF, 151 KB)

SZANOWNI PAŃSTWO,

od 1 stycznia 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych obsługuje świadczenia 500+ oraz Rodzinny Kapitał Opiekuńczy. Przesyłamy Państwu linki do informacji na temat tych świadczeń:

Więcej informacji na temat programu 500+

Więcej informacji na temat Rodzinnego Programu Opiekuńczego

Baner programu 500+ i Rodzinnego Programu Opiekuńczego

Uprzejmie informujemy że na stronie Biura Edukacji został opublikowany artykuł: Szkolenia dla rodziców na temat walki z depresją dzieci i młodzieży.

http://edukacja.warszawa.pl/specjalne-potrzeby-edukacyjne/pomoc-psychologiczno-pedagogiczna/22808-szkolenia-dla-rodzicow-na

CENTRUM WSPARCIA

Od marca 2020 r. działa w Warszawie psychologiczne Centrum wsparcia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, które ma na celu pomoc psychologiczno – pedagogiczną w czasie pandemii. Psycholodzy, psychoterapeuci i pedagodzy z czterech poradni psychologiczno – pedagogicznych dyżurują przy telefonach. Na stronie http://edukacja.warszawa.pl są dostępne informacje o innych działaniach jakie podejmuje miasto st. Warszawa w zakresie pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

PORTALE EDUKACYJNE WSPIERAJĄCE ZDALNE NAUCZANIE

Poniżej znajdą Państwo prezentację z linkami do stron z lekturami, literaturą, bibliotek cyfrowych oraz innych portali edukacyjnych:

Portale edukacyjne – prezentacja w aplikacji Sway

Największy polski portal z lekturami zarówno w formie pdf jak i audiobooków to:

Wolne lektury – link do strony internetowej