W ramach projektu „Ciekawi Historii” uczniowie naszej szkoły pod okiem pani Sylwii Skowrońskiej przygotowali koncert piosenek z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Wszyscy uczestnicy postarali się o stroje lub elementy strojów z epoki, sala została przerobiona na „Bar u Grubego Joska”, także goście mogli poczuć się, jakby cofnęli się w czasie.
Koncert zakończyło wspólne śpiewanie takich przebojów, jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Ach śpij kochanie.”






