KONCERT PIOSENEK Z LAT 20-TYCH W RAMACH PROJEKTU „CIEKAWI HISTORII”

Powiększ obrazUczniowie wykonują piosenkę z 20-lecia międzywojennego
W ramach projektu „Ciekawi Historii” uczniowie naszej szkoły pod okiem pani Sylwii Skowrońskiej przygotowali koncert piosenek z okresu dwudziestolecia międzywojennego.
Wszyscy uczestnicy postarali się o stroje lub elementy strojów z epoki, sala została przerobiona na „Bar u Grubego Joska”, także goście mogli poczuć się, jakby cofnęli się w czasie.
Koncert zakończyło wspólne śpiewanie takich przebojów, jak „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Ach śpij kochanie.”
Zasłuchana widownia w czasie koncertu, na pierwszym planie p. dyrektor Teresa Wesołowska, wicedyrektor p. Magdalenia Szymkowiak oraz p. Grzegorz Piotrowski
previous arrow
next arrow