POMÓŻMY UKRAINIE!

Powiększ obraz

Już po raz trzeci wolskie szkoły zaangażowały się w zbiórkę darów dla potrzebujących na Ukrainie. My również się w to włączyliśmy. Dary zostaną przekazane zaprzyjaźnionej szkole w Wynnykach koło Lwowa. Cieszymy się, że możemy pomóc.

Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
Zbiórka darów dla Szkoły Sanatoryjnejwej Wynnykach koło Lwowa
previous arrow
next arrow

Dzięki Waszym dobrym sercom udało się zebrać tyle darów, że wypełniły cały samochód. Teraz są w drodze do Wynnyk koło Lwowa. Jadą tirami do szkoły, z którą od kilku lat jesteśmy związani międzysąsiedzkimi projektami. Pani Julia, nauczycielka angielskiego przesyła nam podziękowania: Дуже дякуємо за таку допомогу, співчуття, чуйність! Це вражає! Передай, будь ласка, всім-всім учням, вчителям, всім хто долучився, величезне ДЯКУЮ  – Нехай Бог благословить!!! (Bardzo dziękuję za taką pomoc, współczucie, wrażliwość! To robi wrażenie! Proszę o przekazanie wszystkim uczniom, nauczycielom, wszystkim, którzy dołączyli, bardzo dziękuję. Niech Was Bóg błogosławi!!!)

received_376822043906099
received_322176743219593
274534717_4937955342916712_1538837457952293580_n
20220302_100051
previous arrow
next arrow

Nasze liceum dołączyło do akcji pomocy Ukrainie, której mieszkańcy w wyniku brutalnej agresji zmuszeni są do opuszczenia swoich domów w poszukiwaniu schronienia w innych częściach kraju lub za granicą. Pani Sylwia Skowrońska jest koordynatorką akcji w naszej szkole. Oto więcej informacji na ten temat:

Szkoła w Wynnykach/k Lwowa potrzebuje naszego wsparcia.

Do środy, do 10:00 rano zbieramy od Was dary takie jak:

– środki czystości

– leki przeciwbólowe

– bandaże, opatrunki, plastry

– koce

– śpiwory

– karimaty

– pościel

– zabawki

– suchy prowiant (taki, który da się otworzyć i zjeść bez gotowania)

Ważne, żeby rzeczy, które dajecie były nowe.

Już teraz bardzo Wam dziękujemy za pomoc!

Infografika o pomocy dla Ukrainy