Dzień: 2021-10-17

Więcej o KONKURS PLASTYCZNY

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w VI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jesienne Klimaty w deszczu”. Do konkursu można zgłosić rysunek, lub malunek w rozmiarze A3-B2 (kolaż nie będzie akceptowany). Prace należy wysłać do 29 października. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie:

VI Wojewódzki konkurs plastyczny „Jesienne klimaty w deszczu” – link

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie oraz zasadami zgłaszania prac! Pracę wykonujemy na jeden z poniższych tematów do wyboru:

1. „Rozpogodziło się po jesiennym deszczu. Brodzimy po kałużach”
  2. „Jesienią ludzie, domy, samochody … w deszczu”
  3. „Szkicuję, maluję jesienią czytając poezję C.K. Norwida”

Podstawowe informacje:

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat, uczęszczającej do szkół podstawowych, ponadpodstawowych, placówek oświatowo-wychowawczych oraz placówek zajęć pozaszkolnych z terenu województwa mazowieckiego. Udział w konkursie jest bezpłatny. Praca musi być wykonana w technice plastycznej – płaskiej: malarstwo lub rysunek na papierze. Prosimy o niestosowanie techniki kolażu, prace z elementami kolażu oraz wyklejanek będą dyskwalifikowane. Wymagany format prac: co najmniej A3, maksymalnie B2. Prace przynosimy lub przesyłamy do 29 października 2021 roku na adres placówki:
Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej, 01-442 Warszawa, ul. J. Brożka 1a (placówka czynna jest: poniedziałek-czwartek od 10.00 do 20.00, piątek od 10.00 do 19.00).
Dla osób nagrodzonych i wyróżniających się przewidzieliśmy nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy. Gala finałowa odbędzie się 18 listopada (czwartek) 2021 roku o godz. 14.00 w naszej placówce.

Więcej o BIEGI PRZEŁAJOWE NA WOLI

4.10.2021 – Indywidualne Biegi Przełajowe na Woli

8.10.2021 – Finał Warszawy w Biegach Przełajowych

Nasi uczniowie, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego pani Justyny Skubisz – Dąbrowskiej oraz pana Rafała Sałapskiego, godnie reprezentowali szkołę w biegach przełajowych na dystansie 1500 i 2000 metrów.

Brązowy medal wywalczyła uczennica klasy 1A  Xenia Pliatsika. Tuż za podium – 4 miejsce zajęła uczennica klasy 3A Zuzanna Kusiak.  4 miejsce zajął także uczeń klasy 3A Oliwier Pęcak. Uczniowie zakwalifikowali się do dalszego etapu – Finałów Warszawskich w Indywidualnych Biegach Przełajowych, gdzie również walczyli o najwyższe lokaty.