EKO Z TWOJĄ WOLĄ

Od września bieżącego roku nasza szkoła uczestniczy w projekcie realizowanym w szkołach ponadpodstawowych Dzielnicy Wola, który ma na celu popularyzację edukacji ekologicznej, podnoszenie świadomości i kształtowanie postaw proekologicznych w celu ochrony tego, co najcenniejsze i niezbędne do życia, a więc zasobów naturalnych.

RAZEM NA ŚWIĘTA

Nasza Szkoła przystąpiła do Akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Szczegóły dotyczące Akcji „Razem na Święta” znajdują się na stronie MEN pod linkiem:

W projekcie uczestniczą klasa 1C, Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat. Koordynatorkami projektu w naszej Szkole są Panie: Sylwia Skowrońska, Iwona Chmielewska i Dorota Wójcik – Wełpa.

logo projektu Razem na Święta

SHORTCUT – MAŁE HISTORIE, WIELKIE SPRAWY

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w projekcie Centrum Edukacji Obywatelskiej „Shortcut – małe historie, wielkie sprawy”. Program realizowany jest przy wsparciu programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa MEDIA”.

Logo projektu Shortcut - małe historie, wielkie sprawy