GRONO PEDAGOGICZNE

DYREKTOR

mgr TERESA WESOŁOWSKA

ZASTĘPCA DYREKTORA

mgr ZBIGNIEW WÓJCIK

JĘZYK POLSKI

mgr Małgorzata Ciuchcińska – wychowawca klasy 3D

mgr Joanna Jałowiczor

mgr Agnieszka Pachulska Górecka – wychowawca klasy 3A

mgr Maria Szczepankowska

mgr Jolanta Tulibacka – wychowawca klasy 2D

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Joanna Boratyńska – wychowawca klasy 3G

mgr Iwona Chmielewska – wychowawca klasy 2C

mgr Iwona Fornalik

mgr Ewa Kinstler – wychowawca klasy 3F

mgr Martyna Patyńska – wychowawca klasy 3B

mgr Renata Popińska – Kalwa 

mgr Magdalena Szymkowiak – wychowawca klasy 3J

JĘZYK ANGIELSKI W MEDYCYNIE

mgr Magdalena Szymkowiak – wychowawca klasy 3J

JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE

mgr Joanna Boratyńska – wychowawca klasy 3G

JEZYK NIEMIECKI

mgr Iwona Fornalik

mgr Dorota Wójcik Wełpa – wychowawca klasy 1C

JĘZYK FRANCUSKI

mgr Dominika Bronz

mgr Wojciech Giże – wychowawca klasy 2B

JEZYK HISZPAŃSKI

mgr Urszula Antuszewicz

mgr Zofia Datko

JĘZYK ROSYJSKI

mgr Izabella Jarząbek

HISTORIA

mgr Zbigniew Wójcik – wicedyrektor

mgr Elżbieta Sadowska – wychowawca klasy 3H

mgr Sylwia Skowrońska – wychowawca klasy 3C

mgr Aneta Woźniak – wychowawca klasy 1A

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca klasy 2A

mgr Bartosz Kopczyński

MATEMATYKA

mgr Mariusz Kawecki

mgr Katarzyna Pyzik

mgr Jolanta Walczak-Cherubińska

FIZYKA

mgr Agnieszka Szołucha

GEOGRAFIA

mgr Adam Górski

mgr Aneta Woźniak – wychowawca klasy 1A

BIOLOGIA

mgr Teresa Wesołowska

mgr Agnieszka Sajdak

mgr Katarzyna Sarnacka

PRZYRODA

mgr Karolina Jonik – wychowawca klasy 3I

mgr Agnieszka Sajdak

CHEMIA

mgr Karolina Jonik – wychowawca klasy 3I

mgr Martyna Patyńska – wychowawca klasy 3B

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca klasy 2A

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Andrzej Szydłowski

EDUKACJA FILMOWA

mgr Wojciech Nomejko – wychowawca klasy 2A

WYCHOWANIE FIZYCZNE

mgr Agata Iwańska – Wójcik – wychowawca klasy 1B

mgr Beata Puchawka – wychowawca klasy 1D

mgr Rafał Sałapski

mgr Justyna Skubisz Dąbrowska – wychowawca klasy 3E

INFORMATYKA

mgr Wojciech Giże – wychowawca klasy 2B

mgr Agnieszka Szołucha 

RELIGIA

mgr Bogna Kuczyńska

mgr Danuta Zuchmańska

ETYKA

mgr Sylwia Gibaszek

PEDAGOG SZKOLNY I PSYCHOLOG

mgr Anna Gorzała

mgr Ilona Tyc – Abram

PSYCHOLOGIA ZACHOWAŃ SPOŁECZNYCH

mgr Dominika Bronz

BIBLIOTEKA

mgr Beata Jakubowska